Ulthera

Ультразвуковий SMAS ліфтинг - це безопераційна підтяжка шкіри, одна з самих безпечних та ефективних методик омолодження.

м. Київ, проспект Героїв Сталінграду 4, корпус 8
Графік роботи: Пн-Сб 10:00-21:00
Центр естетичної та антивікової медицини
✓ Оригінальний апарат з США
✓ Тільки у Ulthera® є УЗ датчик
✓ У центра є ліцензія МОЗ №03/209-М
✓ Процедура суворо по протоколам
✓ Необхідна тільки одна процедура

SMAS Ліфтинг

✓ Спеціалісти з медичною освітою
Хочете дізнатись вартість?
Мы зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Підтяжка шкіри Smas Lifting
Без операцій та хірургічного втручання
Відсутність реабілітаційного періоду
1
2
Накопичувальний евект процедури
3
Потрібна всього 1 процедура
Альтернатива пластичній операції
5
Повний результат за 90 днів
6
Більш 200 задоволених клієнтів
7
4
Принцип дії
Детальніше
Ультразвукові хвилі проникають в шкіру на глибину від 1,5 до 4,5 мм при температурі 70°C спричиняють там коагуляцію білка (пошкодження), у відповідь на яке в організмі спрацьовує програма по виробленню нових колагенових волокон, що власне і формують підтяжку. Слід зазначити, що поверхневі шари шкіри при цьому не ушкоджуються.
Рівень на якому працює Альтера (м’язово-апоневротичний шар) досяжний лише для пластичних хірургів, це рівень, що формує каркас обличчя, створює необхідні форми та об’єми.
Та на відміну від пластичних хірургів Альтера робить це бережно, без реабілітаційного періоду (синців, шрамів, крововиливів), крім того, вона не змінює риси вашого обличчя, ви зберігаєте свою індивідуальність і продовжуєте молодість.

Важливою ознакою оригінальності апарату є наявність ультразвукового датчика, який забезпечує точний контроль перебування на потрібному рівні, в реальному часі. Інші апарати, що сьогодні використовуються для SMAS ліфтингу, не мають такої можливості й відповідно приводять до сумнівних результатів і навіть негативних наслідків.
Обов’язково запитуйте у свого спеціаліста про наявність сертифікатів якості, що підтверджують оригінальність апарату, а також наявність спеціального кристала, що свідчить і про велику кількість процедур і позитивних результатів даної клініки, центру.

Виробником Альтери є США (це зазначено на самому апараті, на зворотній стороні). Саме в Америці була проведена максимальна кількість процедур даної методики, завдяки чому Альтера здобула схвалення FDA, як одна з найбезпечніших і найрезультативніших методик омолодження.
Світові selebrity все частіше звертаються за її допомогою. Наприклад, Дженіфер Еністон, Кортні Кокс відкрито розповідають про це у своїх інтерв’ю, мотивуючись тим, що дана методика не має реабілітаційного періоду, не потребує анестезії, можна зробити просто серед обідньої перерви й продовжити свою роботу, при цьому отримуючи блискавичний результат.
Загалом в країнах Європи й США було проведено понад 1 млн процедур.
Безпосередньо після процедури пацієнти вже помічають незначний ліфтинг, і це лише 10-15% від очікуваного. Оцінку результату проводять через 3 місяці, коли вже сформувались нові колагенові волокна та можна спостерігати – підтяжку тканин, розгладження зморшок, покращення якості шкіри.
Результат зберігається від 1 до 3 років в залежності від віку пацієнта.
Процедуру рекомендовано проводити на ділянках обличчя, шиї, декольте, навколо очей, а також для покращення якості шкіри по тілу.

Кому показана дана методика?
Пацієнтам з нечітким контуром нижньої частини обличчя, нависанням носо-губних складок, формування бриль, явними ознаками птозу на обличчі, підборідді, при деформаційно-пастозному типі обличчя, щоб стримувати деформацію й опущення тканин.
Альтера терапія орієнтована не на вік, а на покази (поява перших ознак старіння), тому можливе її проведення вже з 25-28 років.
Протипоказом до проведення процедури є наявність металевих імплантів, синтетичних філерів, інфекційних проявів в ділянці проведення процедури; ну і звісно це вагітність, лактація, декомпенсовані хронічні стани, психічні захворювання, онкологія.

Що таке Ultherapy® (Альтерапія®)?
Альтерапія – це процедура на апараті Ulthera (США), в основі якої лежить вплив сфокусованими ультразвуковими хвилями на SMAS рівні.


Що таке SMAS?
S-superficial M-muscular A-aponeurotic S-system (поверхнева м’язово-апоневротична система) – це структура, що покриває мімічні м’язи обличчя та з’єднує їх з дермою. SMAS складається з волокон колагену й еластину. Основна функція SMAS - утримувати, що дозволяє забезпечити чіткий овал обличчя.


Як працює Ultherapy?
Ультразвукова хвиля, проникаючи всередину шкіри, сфокусовано, на чітко заданій глибині, створює зони нагріву і запускає природні процеси відновлення і утворення нового колагену. Альтера® стимулює вироблення колагену і зміцнює шкіру на SMAS рівні і є одним з прогресивних методів безоперационного омолодження і ліфтингу.


Показання
Протипоказання
Птоз (вікові зміни кожі)
Опущення брів, птоз верхнього віка
Опущення куточків губ та щік
Опущення овалу обличчя
Відео процедури
Онкологічні захворювання
Цукровий діабет
Вагітність та період лактації
Пошкодження шкіряного покрову в місцях процедури
Титанові імпланти в області зон впливу апарату
Часто задавані питання
Що таке SMAS-lifting?
Однією з новинок останніх років в косметології стала процедура ультразвукового SMAS-ліфтингу. Цю омолоджуючу методику відразу ж назвали найдієвішою альтернативою хірургічній підтяжки обличчя.
Процедура впливає на поверхневу м'язово-апоневротичну систему (Superficial muscular aponeurotic system, скорочено - SMAS), оновлюючи її на клітинному рівні і усуваючи виражені ознаки старіння. Після процедури в глибоких шарах дерми запускаються механізми регенерації, починається активне вироблення колагену, еластину і сполучної тканини.

Скільки триває ефект від SMAS-lifting?

Протягом 2-3 місяців Ви будете помічати наростаючий ліфтинг шкіри. Сам ефект від процедури СМАС триватиме в середньому 24-36 місяців і буде залежати від індивідуальних особливостей.

Який апарат краще для SMAS-lifting?

Існують різні типи приладів для здійснення ультразвукового SMAS-ліфтингу. Клініка CPG використовує один з кращих апаратів для SMAS-ліфтингу Ulthera® System (Альтера Систем) - апарат c мікро-сфокусованим ультразвуком, який проникає в різні шари шкіри на глибину 1.5 мм, 3.0 мм, запускаючи синтез колагену в дермі і сприяючи ліфтінгу на рівні SMAS.
Ефективність і високий ступінь безпеки апарату Ulthera® System науково доведені. У всьому світі на апараті Ulthera® System (Альтера Систем) проведено понад 1 000 000 процедур Ultherapy® (Альтера-терапії).
Коли видно результат після процедури?
Під впливом процедури відбувається відновлення і зміцнення тканини зсередини - це не миттєвий процес, ефект розвивається по мірі формування нових колагенових волокон. Індивідуальні реакції на процедуру можуть відрізнятися. Нижче представлені ефекти, про які повідомили пацієнти.

1 тиждень після процедури

• Невеликий ефект ліфтингу, поліпшення тонусу шкіри, розгладження дрібних зморшок
• Легка набряклість і болючість при доторканні, відчуття поколювання або оніміння, утворення невеликих синців.

1 місяць після процедури

• Легкий ефект ліфтингу і поліпшення тонусу
• Шкіра стала більш підтягнутою і гладкою
• Дуже невелика хворобливість при доторканні, відчуття поколювання або оніміння

3-6 місяців після процедури

• Додатковий ліфтинг і поліпшення тонусу шкіри
• піднесений латерального ділянки брови
• Зменшення птозу м'яких тканин
• Більш гладка шкіра, рівномірний тон

Періодичні підтримують процедури можуть відстрочити природний процес старіння шкіри.
В якому віці робити SMAS-lifting?
Як правило, до процедури вдаються у віці 35-40 років, але в більш молодому віці ця процедура показана для того щоб запобігти передчасному старінню тканин. Тому, можна сказати, що не існує нижніх вікових меж для цієї процедури.
Чи небезпечний SMAS-lifting?
Негативні наслідки SMAS-ліфтингу пов'язані найчастіше з використанням несертифікованого обладнання. Це можуть бути глибокі опіки, які проходять через товщу м'яких тканин, відкриті рани на шкірі обличчя. Такий побічний ефект може бути пов'язаний тільки з неякісним обладнанням. Клініка CPG використовує для процедури SMAS ліфтингу апарат Ulthera® System виробництва США.
Кожен датчик апарату Ulthera® System оснащений запатентованою технологією Ulthera DeepSEE®, яка забезпечує високоякісну візуалізацію м'яких тканин на глибині до 8 мм. Такий контроль допомагає підібрати оптимальну глибину впливу і уникнути ненавмисного пошкодження нецільових структур. Крім того, здійснюється контроль належного контакту датчика з поверхнею шкіри, що значно знижує ризики розвитку небажаних явищ.
Відмінність протоколу 5.0 від протоколу 8.0
Існує два протоколи: 5.0 та 8.0. Вони різняться кількістю «прицільних» імпульсів, спрямованих на smas-рівень шкіри. Лише після консультації лікар може визначити, який протокол вам підходить. 
Cosmetology
Psychology
Gynecology
Кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи – гордість нашого центру.
0
1
Індивідуальний комплексний підхід до кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що необхідно саме Вам.
0
2
Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та професійна косметика в комплексі працюють на результат.
0
3
Ваш комфорт під час відвідування центру для нас є пріоритетним.
0
4
Преса про нас.
0
5
Смотреть статьи
Наші зіркові клієнти
.
.
.
Вартість процедури smas-lifting

Smas-ліфтинг всього обличчя

Обличчя
Smas-ліфтинг скронева зона
Скронева зона
Smas-ліфтинг підщелепної зони
Підщелепна зона
Smas-ліфтинг середньої частини обличчя
середня частина
Smas-ліфтинг зони кругом губ
ввв
Smas-ліфтинг брів
ввв
Smas-ліфтинг повік
ввв
Smas-ліфтинг декольте
ввв
Smas-ліфтинг шиї
вв
Інше
прр
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг всього обличчя, протокол 5,0, (80 хвилин)
38900грн
SMAS ліфтинг всього обличчя, + шія, протокол 5,0, (90 хвилин)
60000грн
Протокол 8.0
SMAS ліфтинг всього обличчя, протокол 8,0, (90 хвилин)
60500грн
SMAS ліфтинг всього обличчя, + шія, протокол 8,0, (120 хвилин)
80500грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
SMAS ліфтинг скроневої зони, (30 хвилин)
4600грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг підщелепної зони, протокол 5,0, (45 хвилин)
12500грн
Протокол 8.0
SMAS ліфтинг підщелепної зони, протокол 8,0, (60 хвилин)
20000грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг середньої частини обличчя, протокол 5,0, (60 хвилин)
23500грн
Протокол 8.0
SMAS ліфтинг середньої частини обличчя, протокол 8,0, (60 хвилин)
35000грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг зони навколо губ, протокол 5,0, (30 хвилин)
4600грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг брів, протокол 5,0, (30 хвилин)
4800грн
Протокол 8.0
SMAS ліфтинг брів, протокол 8,0, (30 хвилин)
7300грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг нижніх повік, протокол 5,0, (30 хвилин)
4500грн
Протокол 8.0
SMAS ліфтинг нижніх повік, протокол 8,0, (30 хвилин)
5500грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
Протокол 5.0
SMAS ліфтинг очей повністю, протокол 5,0, (45 хвилин)
13100
Протокол 8.0
SMAS ліфтинг очей повністю, протокол 8,0, (60 хвилин)
17000
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
SMAS ліфтинг шиї, (60 хвилин)
24000грн
Консультація фахівця
500грн
Повторна консультація фахівця (до 15 хвилин)
0грн
SMAS ліфтінг, одиничний імпульс
90грн
Хочете порадувати гарним подарунком?
Подаруйте наш сертифікат, а ми потурбуємося про інше!
Хочете порадувати гарним подарунком?
Заказать сертификат
Мы свяжемся с вами для уточнения заказа

КОНТАКТИ
Телефон для запису:
+380683377877
Адреса:
м. Київ, проспект Героів Сталінграду 4, корпус 8