в CPG Center
Плазмоліфтинг
Пост акне
Пігментація
Сухість шкіри
Випадіння волосся
Плазмоліфтинг
Одна із най фізіологічних, косметологічних процедур, тому що субстратом для омолодження слугує власний матеріал, а саме власна плазма збагачена тромбоцитами.
в CPG Center
Плазмоліфтинг
Пост акне
Пігментація
Сухість шкіри
Випадіння волосся
Плазмоліфтинг
Одна із най фізіологічних, косметологічних процедур, тому що субстратом для омолодження слугує власний матеріал, а саме власна плазма збагачена тромбоцитами..
Для запису на прийом заповніть форму нижче!
Мы зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Плазмоліфтинг (плазмотерапія, PRP-терапія) - це популярна омолоджує методика, яка полягає в підшкірному введенні власної плазми крові людини, збагаченої його ж тромбоцитами. Процедура Плазмоліфтінг має на увазі здачу венозної крові пацієнта, виділення з неї багатою тромбоцитами плазми - і подальше введення цієї плазми в глибокі шари шкіри обличчя за допомогою уколів.
Чому для омолодження особи використовується саме плазма крові? У цій фракції є ряд особливих переваг:
• Плазма складається з унікального комплексу споріднених людині білків, гормонів і корисних мікроелементів.
• Збагачена тромбоцитами плазма містить так звані фактори росту, які допомагають стимулювати синтез власного колагену, еластину та інших структурних речовин, важливих для підтримки молодості шкіри.
• Плазма є 100% -во родинним для пацієнта біоматеріалом, що стрімко знижує ризики ускладнень і можливих алергічних реакцій.
Показання
Противопоказання
 • сухості шкіри
 • пігментації
 • акне в період ремісії
 • постакне
 • зниженні тургору й еластичності шкіри
 • при тім’яній і бряклій шкірі
 • темних колах під очима
В усіх цих випадках ви додатково отримаєте гарний ліфтинг і зволоження, адже доведено, що фактори росту стимулюють в шкірі вироблення власної гіалуронової кислоти. І ефект зволоження у випадку плазмотерапії триваліший ніж після курсу біоревіталізації.
Успішно плазмотерапія застосовується в трихології, при проблемах випадіння волосся, лупі або себореї волосистої частини голови.
Широке застосування PRP терапії знайшло себе в пластичній хірургії(сприяє регенерації й відновлення тканин) і естетичній гінекології(усунення вроджених і післяродових дефектів, інтимне омолодження)
Особливо буде актуально при:
 • вагітності
 • лактації
 • періоді менструації у жінок
 • при цукровому діабеті або іншому хронічному стані в стадії декомпенсації
 • гострих інфекційних захворюваннях
 • депресіях
 • неврозах
 • онкології
 • приймання антикоагулянтів
 • герпесі з активними проявами
Напередодні процедури слід обмежити вживання жирної, смаженої й гострої їжі. А от води навпаки рекомендовано вживати більше.
В день процедури рекомендують легкий сніданок, з вмістом глюкози.
І краще проводити процедуру в першій половині дня, це пов’язано з нашою фізіологічною активністю.
Після процедури, як і після будь-яких ін’єкцій не рекомендовано 3-4 дні відвідувати сауни, лазні, солярії, басейни, у випадку перебування під активним сонцем обов’язково використовувати креми з СПФ.
А от не варто робити процедуру при:
Наші лікарі

Часто задавані питання

Що таке плазмоліфтинг?
Це ефективна ін’єкційна методика якісного омолодження та підтяжки шкіри. Крім того, плазмоліфтинг використовується при лікуванні акне і пост-акне, а також інших недосконалостей шкіри.
Як це працює?
Очищена плазма з власної крові клієнта вводиться в обрані зони (обличчя/шия/декольте), допомагаючи відновити еластин і колаген. Плазма прискорює клітинний обмін, а також запускає процес вироблення нових клітин, відновлюючи шкіру не тільки зовні, але і зсередини. Сьогодні плазмотерапія вважається одним з найбільш природних способів лікування та омолодження шкіри, адже під час процедури організм отримує власні “запаси”. До речі, саме тому процедура вважається ще й однією з найефективніших – адже наша власна плазма є унікальними ліками з саме тими речовинами, які необхідні нашій шкірі.
Як проходить процедура?
Після індивідуальної консультації та огляду косметологом визначається необхідна для лікування кількість плазми, а також кількість необхідних сеансів в рамках курсу. Спеціаліст з медичною освітою і клінічним досвідом проводить забір крові з вени. Кров в спеціальній сертифікованій пробірці відправляється в центрифугу, де і відбувається відділення плазми. Тим часом на вибрані для процедури зони наноситься місцева анестезія, що дозволяє зробити процедуру досить комфортною. Після отримання плазми фахівець за допомогою ін’єкцій вводить її в необхідні зони. Реабілітаційний період після плазмоліфтингу становить 2-3 дні.

Плазмоліфтинг – це боляче?
Завдяки місцевій анестезії чутливість шкіри до ін’єкцій суттєво знижується. Залежно від рівня больового порогу чутливість під час плазмоліфтингу, за словами наших клієнтів, становить приблизно 3-5 / 10.

Плазмоліфтинг для волосся: Це ефективно?
Так, як і в випадку з впливом на обличчя, шию і декольте, плазма є ефективним засобом для боротьби з випадінням волосся, підвищенням їх якості та ін.
Як підготуватися до процедури?
Через те, що плазма є активною речовиною для лікування та омолодження шкіри, то і якість цієї речовини має бути високим. Тут справа за клієнтом – принаймні за 2-3 дні до процедури варто відмовитися від алкоголю, сигарет, жирних, смажених, солоних і гострих продуктів. А також зробити акцент на водний баланс, не забуваючи випивати 2 л води в день. Пам’ятайте: чим чистіше буде кров в день процедури, тим вище результат ви отримаєте.
Ціна процедури
Плазмотерапія 2 зони 4 пробірки (80 хв.) ________________________________4800 грн
Плазмотерапія Lind Vac (60 хв).___________________________________________2800 грн
Плазмотерапія Endored (2 пробірки) (60 хв).______________________________4800 грн
Плазмотерапія Endored (4 пробірки) (80 хв).______________________________6300 грн
Ціна процедури
Плазмотерапія 2 зони 4 пробірки
(80 хв) _____________________4800 грн
Плазмотерапія Lind Vac
(60 хв)_____________________ 2800 грн
Плазмотерапія Endored
(60 хв)._____________________ 4800 грн
Плазмотерапія Endored (4 пробірки)
(80 хв)._____________________ 6300 грн
Cosmetology
Psychology
Gynecology
Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - гордість нашого центру.
0
1
Індивідуальний комплексний підхід до кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що необхідно саме Вам.
0
2
Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та професійна косметика в комплексі працюють на результат.
0
3
Ваш комфорт під час відвідування центру для нас є пріоритетним.
0
4
Преса про нас.
0
5
Смотреть статьи
У сьогоднішньому світі, одночасно застосовуючи на себе ролі дружини, матері, бізнес-леді, друга, сестри, дочки, ми губимося в океані викликів і стереотипів і в цей момент важливо зупиниться, зберегти і примножити в собі ту саму індивідуальність, розвивати внутрішню свободу, піклуватися про свою красу і душевному стані.
Наші контакти

КОНТАКТИ
Телефон для запису:
+380683377877
Адреса:
м.Київ, проспект Героїв Сталінграду 4, корпус 8
Made on
Tilda