Сухий флоатінг в CPG center

Набридла метушня? Ми допоможемо вам відчути спокій, комфорт і космічну легкість.

Для запису на прийом заповніть форму нижче!
Мы зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Давайте розберемося що таке флоатінг.

Float (англ.) – плавати, триматися на воді. Ця процедура запускає абсолютно природні, властиві організму процеси, надає потужний вплив відразу на декількох рівнях - фізичному, емоційному, інтелектуальному.

Сухий флоатінг являє собою найбільш зручний і практичний варіант «ванни» з водою, на якій зафіксований тонкий водонепроникний матрац, облягаючий ваше тіло і не заважає зануренню. Перевагою сухих флоат систем є відсутність необхідності міняти воду і стерилізувати ванну, протипоказань, пов'язаних з контактом з соляним розчином, можливість проведення сеансу навіть в одязі, а також проведення додаткових косметологічних процедур, масажу. Крім того, CPG Center пропонує поєднати сеанс розслабляючого флоатинга з консультацією психолога.

Флоатінг унікальна і доступна процедура для зняття стресу і втоми, набуття спокою і впевненості. Дана процедура чудово поєднується з:

обгортанням, масажем, сеансом психолога, косметологією.

Спробуйте цю процедуру в CPG Center і ми впевнені, що ви повернетеся ще раз!

Пів години флоатінга в подарунок при поєднанні з іншою процедурою!

Наші лікарі
Анастасія Романова
Досвід роботи - 6 років.

Освіта - курси за напрямками: «Масажист універсал», «Міофасциальний масаж тіла», «Аюрведа», «Тайський масаж стоп», «Самомасаж шиї та обличчя», «скульптуруючий масаж обличчя», «Лімфодренажний масаж обличчя»

Послуги - Міофасциальний масаж обличчя, Міофасциальний, класичний, антицелюлітний, спортивний, розслабляючий масажі. Гідромасаж. Робота з апаратом Eximia
Христина Базько
Досвід роботи - 7 років.

Освіта - Школа скелетно-м'язової реабілітації «Орней» за напрямками:
«Інструментальна мобілізація м'яких тканин в м'язово-скелетної реабілітації», «Біомеханіка і функціональна анатомія в мануальної терапії», Мануальна терапія в реабілітації шийного відділу хребта », Мануальна терапія в реабілітації поперекового відділу хребта», «Мануальне м'язове тестування», Курси Styx Ukraine.

Послуги - Класичний, лікувальний, лімфодренажний, антицелюлітний масажі. Інструментальна мобілізація м'яких тканин, постізометрична релаксація м'язів. Обгортання. Гідромасаж. Робота з апаратом Eximia.
Наталія Євсєєва
Досвід роботи - 10 років.

Освіта - Школа східних масажів New World, Школа відновлювальної та спортивної медицини «Реабілітолог», Інститут Апледжера, курси Styx Ukraine, Spa Indastry, Om Shanti Om Yoga School (Youga Alliance), Школа йоги і тонких тел О.Демчук.

Послуги - Класичний, антицелюлітний, лімфодренажний масажі. Тайський масаж, аюрведичний масаж Абхьянга, масаж гарячими бамбуковими паличками, Ток-Сен масаж. Гідромасаж. Обгортання. Хатха-йога.
Cosmetology
Psychology
Gynecology
Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - гордість нашого центру.
0
1
Індивідуальний комплексний підхід до кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що необхідно саме Вам.
0
2
Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та професійна косметика в комплексі працюють на результат.
0
3
Ваш комфорт під час відвідування центру для нас є пріоритетним.
0
4
Преса про нас.
0
5
Смотреть статьи
У сьогоднішньому світі, одночасно застосовуючи на себе ролі дружини, матері, бізнес-леді, друга, сестри, дочки, ми губимося в океані викликів і стереотипів і в цей момент важливо зупиниться, зберегти і примножити в собі ту саму індивідуальність, розвивати внутрішню свободу, піклуватися про свою красу і душевному стані.
Хочете порадувати хорошим подарунком?
Подаруйте наш сертифікат, а ми подбаємо про решту!
Заказати сертифікат
Ми зв'яжемося з вами для уточнення замовлення
Наші контакти

КОНТАКТИ
Телефон для запису:
+380683377877
Адреса:
м.Київ, проспект Героїв Сталінграду 4, корпус 8
Made on
Tilda