EXIMIA - найбільш інноваційний та результативний апарат бодіконтурінга і боділіфтінга для моментальної підтяжки шкіри, позбавлення від целюліту і схуднення.

EXIMIA - найбільш інноваційний та результативний апарат бодіконтурінга і боділіфтінга для моментальної підтяжки шкіри, позбавлення від целюліту і схуднення.
Для запису на прийом заповніть форму нижче!
Мы зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Що таке безопераційна ліпосакція? Ліпосакція без операції стала реальністю завдяки інноваційним технологіям. Майже кожна дівчина рано чи пізно чула про таких методах як пресотерапія, радіоліфтінг, апаратний масаж. Унікальність Eximia в тому, що ця процедура включає в себе відразу кілька ефективних методик завдяки різним насадкам і режимам.

CPG
Безоперационная липосакция EXIMIA: процедура и результаты
Який принцип дії у апарату EXIMIA? Скільки триває процедура?
Сеанс для однієї зони триває 30 хвилин і ділиться на кілька етапів:

 • алмазна микродермабразия: етап, завдяки якому можливо позбутися від розтяжок, недосконалостей шкіри, домогтися ефекту шовковистості і сяйва;

 • лазеропорація: на даному етапі відбувається імітація активної тренування - за допомогою лазера йде вплив на найглибші шари жирових клітин, внаслідок чого вони руйнуються і готуються покинути організм;

 • ендомассаж: на наступному етапі проводиться вакуумний масаж, активно підтягує шкіру і сприяє виведенню розбитих відкладень і зайвої рідини з організму, а крім того, він відновлює правильний лимфоток, попереджаючи появу "кишені", в який далі могли б накопичуватися нові відкладення;

 • радіоліфтінг: на даному етапі відкладення, простимульовані лазером, піддаються дії електромагнітних і радіохвиль, що подвійно підсилює ефект від лазеропораціі

Ціна послуги
1 зона за один сеанс EXIMIA (30 хвилин)__________________1000 грн
2 зони за один сеанс EXIMIA (60 хвилин) _________________1800 грн
3 зони за один сеанс EXIMIA (90 хвилин)_________________2600 грн
4 зони за один сеанс EXIMIA (120 хвилин)________________3600 грн

Безопераційна ліпосакція на топовому італійському апараті EXIMIA. Курс від 7 до 10 сеансів не тільки здатний позбавити від 6 см в обсягах, але також помітно підтягує шкіру, позбавляючи її від целюліту, втрати тонусу і розтяжок.

1 зона за один сеанс EXIMIA
(30 хвилин)___________1000 грн
2 зони за один сеанс EXIMIA (60 хвилин) ___________1800 грн
3 зони за один сеанс EXIMIA (90 хвилин)___________2600 грн
4 зони за один сеанс EXIMIA (120 хвилин)__________3600 грн
Наші лікарі
Анастасія Романова
Досвід роботи - 6 років.

Освіта - курси за напрямками: «Масажист універсал», «Міофасциальний масаж тіла», «Аюрведа», «Тайський масаж стоп», «Самомасаж шиї та обличчя», «скульптуруючий масаж обличчя», «Лімфодренажний масаж обличчя»

Послуги - Міофасциальний масаж обличчя, Міофасциальний, класичний, антицелюлітний, спортивний, розслабляючий масажі. Гідромасаж. Робота з апаратом Eximia
Христина Базько
Досвід роботи - 7 років.

Освіта - Школа скелетно-м'язової реабілітації «Орней» за напрямками:
«Інструментальна мобілізація м'яких тканин в м'язово-скелетної реабілітації», «Біомеханіка і функціональна анатомія в мануальної терапії», Мануальна терапія в реабілітації шийного відділу хребта », Мануальна терапія в реабілітації поперекового відділу хребта», «Мануальне м'язове тестування», Курси Styx Ukraine.

Послуги - Класичний, лікувальний, лімфодренажний, антицелюлітний масажі. Інструментальна мобілізація м'яких тканин, постізометрична релаксація м'язів. Обгортання. Гідромасаж. Робота з апаратом Eximia.
Наталія Євсєєва
Досвід роботи - 10 років.

Освіта - Школа східних масажів New World, Школа відновлювальної та спортивної медицини «Реабілітолог», Інститут Апледжера, курси Styx Ukraine, Spa Indastry, Om Shanti Om Yoga School (Youga Alliance), Школа йоги і тонких тел О.Демчук.

Послуги - Класичний, антицелюлітний, лімфодренажний масажі. Тайський масаж, аюрведичний масаж Абхьянга, масаж гарячими бамбуковими паличками, Ток-Сен масаж. Гідромасаж. Обгортання. Хатха-йога.
Cosmetology
Psychology
Gynecology
Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - гордість нашого центру.
0
1
Індивідуальний комплексний підхід до кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що необхідно саме Вам.
0
2
Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та професійна косметика в комплексі працюють на результат.
0
3
Ваш комфорт під час відвідування центру для нас є пріоритетним.
0
4
Преса про нас.
0
5
Смотреть статьи
У сьогоднішньому світі, одночасно застосовуючи на себе ролі дружини, матері, бізнес-леді, друга, сестри, дочки, ми губимося в океані викликів і стереотипів і в цей момент важливо зупиниться, зберегти і примножити в собі ту саму індивідуальність, розвивати внутрішню свободу, піклуватися про свою красу і душевному стані.

Хочете порадувати хорошим подарунком?

Подаруйте наш сертифікат, а ми подбаємо про решту!
Заказати сертифікат
Ми зв'яжемося з вами для уточнення замовлення
Наші контакти

КОНТАКТИ
Телефон для запису:
+380683377877
Адреса:
м.Київ, проспект Героїв Сталінграду 4, корпус 8
Made on
Tilda