RF Lifting
безопераційна, неінвазивна підтяжка шкіри, в основі якої лежить високорадіочастотний вплив на глибокі шари шкіри, а саме дерму (вплив на калогено- та еластиноутворення), гіподерму (вплив на підшкірножировий шар), що призводить до покращення її тонусу та еластичності, а також до зменшення жирових відкладень.
RU
RF Lifting
безопераційна, неінвазивна підтяжка шкіри, в основі якої лежить високорадіочастотний вплив на глибокі шари шкіри, а саме дерму (вплив на калогено- та еластиноутворення), гіподерму (вплив на підшкірножировий шар), що призводить до покращення її тонусу та еластичності, а також до зменшення жирових відкладень.
Для запису на процедуру заповніть форму нижче!
Мы зв'яжемося з Вами найближчим часом!
RF- це чудовий ліфтинг шкіри, в основі якого лежить високорадіочастотний вплив на глибокі шари шкіри, а саме дерму (вплив на калогено- та еластиноутворення), гіподерму (вплив на підшкірножировий шар), що призводить до покращення її тонусу та еластичності, а також до зменшення жирових відкладень. Слід зазначити, що цей вплив залишає інтактними поверхневі шари шкіри (епідерміс), тому процедура є повністю комфортною, безпечною і зовсім не містить реабілітаційного періоду.
За рахунок прогріву тканин, при t до 40°С, покращується мікроциркуляція та лімфоток, стимулюються фібробласти (це клітини попередники колагену та еластину). Індивідуально для кожної ділянки підбираються необхідні режими за потужністю та тривалістю роботи. Перед процедурою очищають необхідну зону від забруднень, знімають контактні лінзи, металеві предмети, прикраси. Шкіра обробляється прозорим контактним гелем, покращує провідність хвиль. Можна додавати гіалуронову кислоту, з метою зволоження, або ліполітичні коктейлі з метою зменшення обсягів, оскільки радіочастотні хвилі сприяють глибшому проведенню діючих речовин у шкіру.
Під час процедури пацієнти відчувають лише приємне тепло та жодних больових відчуттів.
01
Про процедуру
02
Обмеження
Показання
Протипоказання
• Підкреслити овал обличчя
• Поліпшити тонус шкіри та еластичність
• Позбутися дрібної зморшки на обличчі, в ділянках навколо очей
• Забезпечити хороший тонус та рельєф у ділянках декольте та шиї
• Локально зменшити жирові відкладення та покращити якість шкіри на руках, ногах, сідницях, животі.

І найприємніше те, що омолодження відбувається за рахунок стимуляції власних процесів в організмі, тому пацієнти отримують природний та стійкий результат.
RF-ліфтинг буде доречним, якщо ви хочете:
До проведення процедури є певні обмеження, а саме:
• Вік до 35 років (вважається саме до цього віку фібробласти досить активними та самостійно виробляють нові волокна, але з віком ця активність зменшується і тоді буде доречною їхня радіочастотна стимуляція). Проте все частіше косметологічні процедури проводять не за віком, а за показаннями, тому якщо вам немає 35 років, але ви вже зазнаєте вікових змін на обличчі, то, звичайно, після консультації з фахівцем, ви можете проводити процедуру.
• Наявність кардіостимуляторів або інших електричних пристроїв на тілі;
• Наявність металевих імплантів, протезів;
• Онкологічне захворювання;
• Вагітність та лактація;
• Гострі стани інфекційних захворювань;
• Хронічні захворювання на стадії декомпенсацій;
• Порушення цілісності шкірного покриву у місці проведення процедури.

03
Про клініку
У сьогоднішньому світі, одночасно застосовуючи на себе ролі дружини, матері, бізнес-леді, друга, сестри, дочки, ми губимося в океані викликів і стереотипів і в цей момент важливо зупинитись, зберегти та примножити в собі ту саму індивідуальність, розвивати внутрішню свободу, піклуватися про свою красу та душевний стан.
Преса про нас.
Ваш комфорт під час відвідин центру для нас є пріоритетним.
Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та професійна косметика у комплексі працюють на результат.
Індивідуальний комплексний підхід кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що потрібно саме Вам.
Кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи – гордість нашого центру.
Смотреть статьи
04
Лікарі
05
Контакти
Телефон для запису:
+380683377877
Адреса:
м.Київ, проспект Героїв Сталінграду 4, корпус 8
Made on
Tilda